Nepropaguji žádnou konkrétní společnost, ale aktivity směřuji k tomu, aby výsledkem bylo vše v souladu s heslem:

„Pracovat méně a vydělávat více“

Můj příběh

Možná si nyní myslíte, že v souvislosti s úspěchem je před vámi další člověk, který se jen chlubí, a který dosáhl úspěchu tak, že měl štěstí nebo měl snadnější startovní bod - třeba díky tomu, že měl finance nebo pohodlný způsob života.

Vůbec ne! Ba naopak…

Můj životní příběh má souvislost s dětstvím, kdy jsem často přemýšlel nad tím, jak je možné, že lidé okolo mě jsou celé dny v práci a přesto nemají dostatek času ani peněz.

Domníval jsem se, že pokud získám vzdělání, tak si můžu zlepšit finanční situaci díky lépe placené práci. Samotné studium mě donutilo, abych si na něj vydělal a tak jsem víkendy trávil různými pracemi – v konečném důsledku jako nějaký otrok, který pracoval téměř za jídlo a ubytování – jen abych mohl dostudovat.

Přes týden jsem ale trávil spoustu času v počítačových učebnách, kde jsem už tenkrát objevil online podnikání nevyžadující žádné investice. Vydělal jsem si za dlouhou dobu 10 USD, které jsem ale nikdy neviděl – byl jsem zklamaný.

Paradoxně jsem ihned po vysoké škole ztratil iluze, protože uplatnění sice bylo, ale práce byla nudná a stereotypní.

A tak jsem začal podnikat. Často jsem slyšel, jak se mají podnikatelé dobře, ale pokud jste někdy podnikání zkusili, tak moc dobře víte, že to je práce „od nevidím do nevidím“ – navíc s velmi vysokým rizikem a nejistotami.

Následně jsem začal cestovat po světě - i když jsem v něm nacházel velmi zajímavé příležitosti, tak jsem stále měl touhu vydělávat peníze, zatímco svůj čas trávím například v letadle, nebo když spím.

Přirozeně mě to opět navedlo zpět do světa internetu v různých podobách online obchodování, nákupu akcií nebo i třeba podvodných společností – velmi draze zaplacené zkušenosti, díky kterým jsem se dostal na dno..

K tomu všemu jsem byl pod nátlakem okolí a slyšel jsem, ať se na to vykašlu a jdu raději do pořádné práce, kde mám jistoty - to slovo mě ale děsilo a má jediná jistota bylo věřit sám sobě – svému pocitu, že musí přeci existovat způsob, jak elegantně vydělat peníze za minimum času.

Po letech hledání, experimentování, pádech a rozletech jsem nakonec dosáhl svého vytouženého cíle – objevil jsem jak pracovat méně a vydělávat více. Ne štěstím ani náhodou, ale díky přesným a kritickým podmínkám, které jsem si stanovil – bez kterých by to nešlo.

To, že vše fungovalo, jsem si ověřil na dalších online projektech, které jsem navíc obohatil o sílu duplikace a rozmnožování peněz.

Ve světě tzv. digitálních nomádů, kteří si v drtivé většině pouze hrají na úspěšné online podnikatele, jsem prorazil, stal se úspěšným a najednou mě začali vyhledávat lidé, kteří chtěli, abych je to také naučil – a tak jsem přirozeně sestavil výuková videa, díky kterým má každý možnost dosáhnout úspěchu stejně jako já.

Přes to vše se stále vzdělávám, rozšiřuji síť dalších efektivních projektů a celý systém vydělávání peněz stále vylepšuji – šetřím tak čas lidem, kteří nechtějí pracovat od rána do večera, ale mají touhu se věnovat v životě podstatnějším věcem – koníčkům, rodině, přátelům, cestování, … a přitom mít finanční prostředky.

Pokud vás láká tento svět, můžete kdykoliv začít krok po kroku ZDE.

Co o mně říkají...

 

Na začátku jsem se trochu bála, že nevím do čeho jdu, ale pan Janásek mě doslova nadchl svými jednoduše zpracovanými prezentacemi, které jsem snadně pochopila a stále je používám pro svůj život a podnikání.
Klára S.mateřská dovolená
I když je na trhu hodně velká konkurence, tak musím uznat, že informace, které jsem získal díky projektu „Pracuj méně a vydělávej více“ mě posunuly rychleji k mému vysněnému cíli.
Tomáš R.podnikatel
Často jsem si myslela, že na internetu jdou vydělat peníze, ale nevěděla jsem jak na to. Osobně se mi líbil nejvíce druhý blok – online výdělky na internetu, který mě pomohl se v dané oblasti orientovat a nenaletět podvodným nabídkám.
Petra O.sociální pracovnice
S Pavlem se známe již delší dobu a vždy jsem oceňoval jeho individuální přístup. Jsem rád, že spustil svůj projekt „Pracuj méně a vydělávej více“, díky němuž můžou další lidi využít jeho cenných rad.
Petr K.projektový manažer
Prezentace, které jsem si od Pavla zakoupila mě pomohly snad ve všech oblastech – uvědomila jsem si, kde dělám chyby a také se poučila z mnoha technických a finančních oblastí, které jsem doposud nevěděla.
Soňa N.učitelka
Mám rád jednoduchost a funkčnost a díky automatizovaným postupům, které jsem získal z prezentací, mám nyní čas na rodinu a přátelé.
Michal Š.analytik